ЄВРОПЕЙСЬКА ERP СИСТЕМА


адаптована під Український облік


Головна / Уроки / Про програму / Інформаційне середовище керівника
Список уроків
Закрити список

Інформаційне середовище керівника

Отримувати повідомлення в Facebook про нові матеріали на сайті

На своїй сторінці в Facebook ми повідомляємо про нові розміщені на сайті матеріали. Ви можете відзначити, що Вам подобається наша сторінка і отримувати повідомлення про вихід нових матеріалів у своїй стрічці повідомлень.

Все більше і більше користувачів ERP-систем усвідомлюють, що стандартні інструменти формування звітів (“Crystal Reports”, “Excel” і ін.) недостатні для всебічного аналізу управлінської інформації. Але ж аналіз інформації – один з найважливіших чинників зростання ефективності бізнесу. На основі всебічного аналізу результатів приймаються важливі бізнес-рішення, і ефективність прийнятих рішень безпосередньо залежить від якості аналізу.

У ERP систему “Contour Enterprise” вбудована OLAP ( “On-line Analytical Processing”) технологія аналізу даних, що працює в режимі реального часу. Завдяки даній технології всі бізнес-процеси підприємства аналізуються в інтерактивному режимі. Користувачі самі, просто маніпулюючи мишею, управляють економічною інформацією:

  • визначають склад і порядок рядків і стовпців (фільтрують і сортують дані звіту);
  • розкривають і згортають рядки і стовпці таблиць, щоб одержати детальні або узагальнені показники звіту;
  • вказують алгоритми для розрахунку результатів (сума, максимум, мінімум і т. д.);
  • змінюють параметри відображення графічних даних;
  • переглядають джерела даних, за якими були розраховані значення полів таблиці.

Всі операції в звіті виконуються в режимі реального часу, і користувач може в одному інтерактивному звіті проаналізувати показники ефективності підприємства з різних сторін і з різними рівнями деталізації. Так наприклад, в одному і тому ж аналізі продажів можна оцінити загальний обсяг продажів організації і по окремим менеджерам, ідентифікувати найбільш продавані товари, клієнтів, які приносять компанії найбільший прибуток, сортувати товари по прибутковості і так далі.

У звіті можна генерувати різні діаграми, які наочно ілюструють дані звіту.

На відміну від неінтегрованої технології бізнес-аналітики, “Contour Enterprise” не вимагає виділеного сервера для OLAP аналізу, а дані в звіті оновлюються в режимі реального часу.

Результати, що досягаються

OLAP компонент “Contour Enterprise” дозволяє створити інформаційне середовище керівника. Керівництву надаються звіти, які можна використовувати для швидкої оцінки ситуації в підприємстві. В інтерактивних звітах автоматично визначаються і кольором або шрифтом виділяються найбільш важливі значення показників.

Керівник, відкривши звіт, відразу ж зауважує критичні значення, які попереджають про необхідність прийняття рішення. Деталізувавши дані і вивчивши факти в різних аналітичних розрізах, керівник зможе визначити причини позитивного або негативного результату.

Звіти доповнюються графіками і діаграмами, що ілюструють динаміку розвитку бізнесу і порівняльний аналіз показників.

Завдяки OLAP компоненту “Contour Enterprise” у керівника завжди ,, під рукою “є інструмент ефективного управління організацією.

Останні повідомлення на форумі

Обговорити на форумі